Aktualności

25 maja 2016
Zastrzeżenie znaków towarowych Hemetin i logo Hemet

Urząd Patentowy przyjął do rozpatrzenia nasz wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego tj. logo firmy oraz nazwy grup towarów Hemetin zawierającej nazwę nawierzchni sportowych oraz środków do pielęgnacji nawierzchni sportowych. W związku z tym możemy korzystać z ochrony prawnej i oznaczać swoje logo i produkty znakiem TM (Trade Mark).

Czytaj więcej
18 lutego 2016
Hemet dołączył do Klubu Sportowa Polska

Miło mi poinformować, że wstąpiliśmy do Klubu Sportowa Polska zrzeszającego firmy i gminy wspierające rozwój polskiego sportu. Klub Sportowa Polska, wspólnie z partnerami społecznymi i biznesowymi, jest inicjatorem programu promocyjnego i edukacyjnego „budujemy Sportowa Polska”. Uczestniczy w nim ponad 900 gmin i powiatów z całej Polski. Program ma na celu promocję miast, gmin i powiatów […]

Czytaj więcej
2 grudnia 2015
Firma na medal

  Z przyjemnością informujemy, że w dniu 26.11.2015r nasza Firma otrzymała wyróżnienie „FIRMA NA MEDAL” przyznawane przez „Sportową Polskę” w kategorii: „Generalny wykonawca i wykonawca robót specjalistycznych w obiektach sportowych i rekreacyjnych oraz producent bądź dystrybutor materiałów i urządzeń stosowanych w obiektach sportowych i rekreacyjnych”. Hemet SP. z o.o. była reprezentowana przez Prezesa Jerzego Miciułę.

Czytaj więcej