Budowa obiektów

Budowa obiektów sportowych rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości inwestora. Prawidłowo przygotowany projekt obiektu sportowego uwzględnia je ale bieże pod uwagę również potrzeby użytkowników, regulaminy związków sportowych, przepisy budowlane i bezpieczeństwa. Hemet Sp. z o.o. jest w stanie pomóc już od pierwszego etapu czyli analizy potrzeb i możliwości. Dzięki temu budowa obiektów przebiegnie szybko i bez dodatkowych nakładów finansowych, będą nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Pomożemy uniknąć błędów wynikających z niepełnej wiedzy na temat potrzeb zawodników i kibiców, np. wymiarów, rozmieszczenia pomieszczeń i dostępu do nich, a także ilości, rozmieszczenia i mocowania sprzętu sportowego oraz wyposażenia a przede wszystkim doboru nawierzchni sportowej.
Nawierzchnie sportowe
Oferowane przez nas podłogi sportowe, a w zasadzie ich nazwy nie muszą Państwu nic mówić, dlatego proponujemy przyporządkowanie nazw poszczególnych podłóg sportowych, nawierzchni i usług do potrzeb. Powyższa tabela pozwala w łatwy sposób znaleźć rozwiązanie, które jest potrzebne w realizacji konkretnego zadania.
Nasze działania skupiają się na dwóch dziedzinach: wykonywanie nawierzchni sportowych oraz dostawa i montaż sprzetu sportowego. Nawierzchnie sportowe dzielą się na przeznaczone do obiektów zamkniętych oraz otwartych. Jako podłogi sportowe w obiektach zamkniętych stosujemy parkiet sportowy: Hemetin Stabil i Stabil Plus, Robbins Air Channel Star, oraz podłogę składana All Star. Alternatywą są podłogi sportowe bezspoinowe wykonywane z poliuretanu, można je wykonywać bezpośrednio na betonie Hemetin G+2, na ruszcie drewnianym Hemetin RD i Hemetin RDT lub na piance Hemetin RD i RDT Komfort.
Obiekty otwarte obejmują boiska piłkarskie ze sztucznej trawy, boiska wielofunkcyjne z poliuretanu i sztucznej trawy; korty tenisowe ze sztucznej trawy i akrylu; bieżnie i rozbiegi lekkoatletyczne z poliuretanu.
Bezpieczne nawierzchnie placów zabaw wykonujemy z poliuretanu i systemu ChildsPlay®.

Budowa obiektów sportowych PU - WitnicaBudowa obiektów sportowych: Plac zabaw z PUBudowa obiektów sportowych PU N Gliwice ZSL
Sprzęt i wyposażenie
Budowa obiektów to również sprzęt i wyposażenie. Montowany przez nas sprzęt sportowy jest odpowiedni do klasy obiektu – od rekreacyjnego, szkolnego, treningowego do wyczynowego. Mogą to być kosze naścienne, podwieszane czy przejezdne; słupki do siatkówki, tenisa i badmintona, bramki i drabinki. Nasze doświadczone ekipy montują również wyposażenie obiektów sportowych: trybuny, siedziska, piłkochwyty, tablice wyników, bandy reklamowe, video-ekrany i nagłośnienie.

Wykonujemy również naprawy, renowacje i zabiegi pielęgnacyjne nawierzchni sportowych.

Służymy pomocą w trakcie analizy potrzeb i możliwości oraz w fazie projektowania obiektu.

Skorzystajcie z naszego doświadczenia!

 

Rejestracja