O firmie Hemet

Hemet Sp. z o.o. została założona w 1988r. i jest jedną z najdłużej funkcjonujących firm branży budownictwa sportowego w Polsce. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 2000 zadań w 27 krajach świata.

Doradzamy jakie rozwiązania stosować, by obiekt był jak najbardziej funkcjonalny, a użytkownicy zadowoleni. Staramy się, by nasze relacje z klientami i użytkownikami nie kończyły się wraz z podpisaniem protokołu odbioru, ale troszczymy się by z naszych nawierzchni i sprzętu można było jak najdłużej. Doradzamy jak bezpiecznie je użytkować i zabezpieczać przed uszkodzeniem.

Wykonujemy:

  • specjalistyczne i wielofunkcyjne nawierzchnie sportowe, przemysłowe, układamy wykładziny obiektowe, parkiety sportowe. Wyposażamy obiekty sportowe w sprzęt sportowy, trybuny, krzesełka, nagłośnienie, tablice wyników i videoekrany.
  • boiska szkolne, piłkarskie i do hokeja na trawie, place zabaw, korty tenisowe, a także ich pielęgnację i renowację, dzięki czemu przedłuża się ich trwałość. Budowa hali sportowej z Hemet jest gwarancją solidności wykonania oraz użycia najlepszych materiałów (drewno klonowe – Robbins (USA), dębowe – Hemetin Stabil, poliuretan: Hemetin i Pulastic).
  • bezpieczne place zabaw. Bezpieczeństwo dzieci to podstawowy warunek budowy obiektów sportowych czy miejsc zabaw. Wykorzystywane do budowania placów zabaw nawierzchnie ChildsPlay® lub poliuretan z granulatem EPDM gwarantują nie tylko bezpieczną zabawę, ale także charakteryzują się dużą odpornością na zniszczenia. Dzięki swoim właściwościom Childs Play  jest coraz częściej stosowany do wykonywania bezpiecznych nawierzchni.

Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień, oto niektóre z nich.:

Budowniczy Polskiego Sportu                               Hemet Sp. z o.o. Budowniczy Polskiego Sportu

Firma na Medal                                                         Hemet Firma na Medal

Przedsiębiorstwo Fair Play                                  

Złoty Medal MTP Budma                                                     Złoty Medal MTP Budma

Gazele Biznesu                                                           Gazela Biznesu

Rejestracja