Podłogi sportowe

Oferujemy Państwu doskonałe podłogi sportowe wykonane z odpowiednich, dopasowanych do rodzaju zastosowania materiałów. Wszystkie rozwiązania posiadają odpowiednie parametry sportowe i odznaczają się wyjątkową trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie. Dzięki temu nasze nawierzchnie mogą być eksploatowane przez długi okres użytkowania. Wyniki badań zgodnych z normą PN/EN 14904 poświadczają, że nasze podłogi sportowe mogą legitymować się znakiem CE.

Więcej o doborze nawierzchni można przeczytać TUTAJ.

Podłogi syntetyczne HEMETIN

Podłogi sportowe Hemetin RD - Gryfice

Oferujemy wysokiej jakości syntetyczne podłogi sportowe z poliuretanu, które odznaczają się doskonałymi właściwościami sportowymi oraz wytrzymałościowymi: są niebywale odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Syntetyczne nawierzchnie odznaczają się wysokim poziomem elastyczności, trwałością oraz brakiem spoin, zapewniając wysoki komfort gry i doskonałe odbicie piłki. Nasze podłogi sportowe wykonane są zgodnie z normami PN/EN14904 i legitymują się znakiem CE. Oferujemy nawierzchnie punktowo-elastyczne i powierzchniowo-elastyczne (w tym legarowane).

Parkiet sportowy

Podłogi sportowe Parkiet AllStar Olivia Gdańsk

Prezentujemy najwyższej jakości nawierzchnie zapewniające wysoki poziom płaszczyznowego tłumienia energii udarowej wykonane z wykorzystaniem wysokogatunkowej klepki parkietowej z litego drewna klonowego lub dębowego. Tego rodzaju podłoga sportowa doskonale sprawdza się w halach sportowych i gimnastycznych. Nawierzchnie zabezpieczone są kilkoma warstwami specjalistycznego lakieru o odpowiednich parametrach sportowych. Układane przez Hemet Sp. z o.o. nawierzchnie firmy Robbins mają m.in. certyfikaty FIBA, NBA, WNBA, były wykorzystywane na wielu igrzyskach olimpijskich i innych zawodach wysokiej rangi.

Układanie nawierzchni sportowych na lodzie – Hemetin PiB

Podłogi sportowe Hemetin PiB

W wielkich arenach widowiskowo – sportowych często zachodzi potrzeba szybkiej zmiany funkcjonalności obiektu. Tego samego dnia może być rozgrywany mecz hokejowy, a po nim mecz koszykówki czy siatkówki, a za kilka dni znów mecz hokejowy. W związku z tym, że proces rozmrażania i zamrażania lodu trwa kilka dni nie byłoby możliwe rozgrywanie tak dużej ilości meczów. Hemetin PiB umożliwia ułożenie nawierzchni na lodzie, bez konieczności jego rozmrażania. Jego wytrzymałość umożliwia rozłożenie nawierzchni składanej lub wykorzystanie do innych celów. Odpowiednio dobrana izolacyjność cieplna systemu zapobiega wykraplaniu się rosy na podłodze sportowej.