Hemetin RD Comfort i Hemetin RDT Comfort

Nawierzchnie Hemetin RD Comfort i Hemetin RDT Comfort należą do tej samej grupy nawierzchni sportowych płaszczyznowo-elastycznych – bez legarów. Tłumienie energii udarowej osiąga się dzięki warstwie elastycznej pianki zainstalowanej pod płytami rozdzielającymi obciążenie. Brak legarów sprawia, że tego typu konstrukcja zapewnia niespotykaną w innych rozwiązaniach jednolitość parametrów na całej powierzchni. Tłumienie energii udarowej, ugięcie i odbicie piłki jest takie samo w każdym miejscu podłogi. Świetnie nadaje się do hal sportowych i gimnastycznych o intensywnym użytkowaniu. Często wykorzystywana do renowacji lub podniesienia jakości nawierzchni punktowo-elastycznych, bez konieczności ich usuwania.

Więcej o nawierzchniach można przeczytać w artykule: “Płaszczyznowo-elastyczne nawierzchnie sportowe bez legarów

Hemetin RD Comfort

Hemetin RD ComfortNawierzchnia kombi-elastyczna. Na płytę drewnopochodną aplikuje się dywanik z granulatu gumowego o grubości od 4 do 7 mm. Takie rozwiązanie zapewnia elastyczność płaszczyznową z dodatkiem elastyczności punktowej. Świetnie nadaje się do piłki ręcznej, siatkówki i nawierzchnie multisportowe.

 

Hemetin RDT Comfort

Hemetin RDT ComfortNawierzchnia płaszczyznowo-elastyczna o własnościach warstwy wierzchniej zbliżonych do parkietu. Znakomicie nadaje się do koszykówki i na nawierzchnie multisportowe.

 

 

 

 

Hemetin RD Comfort - BieruńHemetin RD Comfort - Bieruń