Podłogi składane

Podłogi składane All Star

W wielkich arenach – halach sportowych stosuje się składane podłogi składane All-Star. Mają certyfikat FIBA.  Podłogi składane można wykorzystywać na działających lodowiskach, bez rozmrażania lodu. Dzięki zastosowaniu podłóg izolacyjnych np. Hemetin PIB eliminuje się wykraplanie rosy na parkiecie.


Podłogi składane AllStar - skladanie
Panele o wymiarach 122x244cm wykonywane są z wykorzystaniem klepki z twardego drewna klonowego, zapewniającego największą stabilność podłogi przy zmianach wilgotności w hali.

Dostarczone przez nas podłogi składane AllStar mają naniesione linie boisk i logo, a całość pokryta jest kilkoma warstwami lakieru o parametrach zgodnych z normami sportowymi. Każdy panel podłogi składanej jest ponumerowany i ułożony na wózku w prawidłowej kolejności umożliwiającej szybkie rozkładanie podłogi, nie ma też problemu z dopasowaniem linii boisk. Klepki z litego drewna można wielokrotnie szlifować i cyklinować, dzięki czemu czas eksploatacji jest bardzo długi.

Podłogi składane All Star stosowane są zarówno na Igrzyskach Olimpijskich jak i w halach NBA, NCAA. W Polsce wykorzystuje się je w hali Torwar w Warszawie, Bystrzyca w Lublinie, MOSiR w Sanoku.

Więcej o nawierzchniach AllStar można przeczytać TUTAJ.

 


Podłogi składane allstar
Podłogi składane All Star Plus posiadają dodatkowe podkładki elastyczne zapewniające lepsze tłumienie energii udarowej, szczególnie gdy podłoga układana jest bezpośrednio na betonie.


Podłogi składane allstar+
 

Wysokość:

  • 2 ¾” (69.9mm) z klepką #20mm
  • 3 ½” (88.9mm) z podkładką i klepką #20mm

Konstrukcja paneli – dzięki zastosowaniu metalowych okuć złącza pióro wpust – zapewnia wieloletnią trwałość i doporność na uszkodzenia. System łączenia paneli “pin-drop” ułatwia szybki montaż i demontaż oraz zapobiega przemieszczaniu się paneli podczas gry. Całość podłogi składanej  skręca się za pomocą metalowych łączników przymocowanych do obwiedniowych paneli.


  Podłogi składane AllStar PortableThreadedBolt-300x240 (1)Podłogi składane AllStar PortableDropPin-300x240
Panele podłogi składanej można magazynować ułożone jedna na drugą i przewozić wózkiem widłowym.

Na zamówienie dostarczamy również podjazdy i specjalne wózki do składowania i przewożenia. Oferujemy również stelaże do mocowania tulei słupków do siatkówki bez konieczności mocowania tych tulei w podłodze betonową lub uszkadzania lodu.