Sprzęt sportowy i wyposażenie

Profesjonalny sprzęt sportowy dostępny w naszej ofercie to wyroby światowych i krajowych producentów, które odznaczają się wyjątkową trwałością i doskonałymi parametrami technicznymi.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności wyposażyliśmy w profesjonalny sprzęt sportowy wiele obiektów m.in. hale Torwar Warszawa, Olivia Gdańsk, CSiR Zielona Góra, Hala Centrum Dąbrowa Górnicza oraz wiele większych i mniejszych obiektów sportowych. Oferowany sprzęt sportowy posiada odpowiednie certyfikaty laboratoriów badawczych i związków sportowych.


Sprzęt sportowy
Udostępniamy Państwu bogaty asortyment sprzętu sportowego, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie efektywnego treningu i rozegranie zawodów w wielu dyscyplinach, w tym: koszykówce, siatkówce, piłce ręcznej, tenisie czy gimnastyce.

Oferowany przez nas sprzęt sportowy dostosowany jest do każdego poziomu ćwiczeń poczynając od zestawu dla początkujących, a skończywszy na bardzo zaawansowanych wyposażeniu dla zawodowych sportowców.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji i precyzji wykonania ten sprzęt sportowy jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. W zależności od charakteru dyscypliny, dostępny w naszej ofercie sprzęt sportowy może zostać wykorzystane w obiektach zamkniętych lub otwartych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że istotnym elementem widowiska sportowego jest udział w nim kibiców i publiczności. Właśnie z myślą o nich oferujemy także pozostałe elementy wyposażenia hali, boiska czy sali gimnastycznej takie jak: trybuny, krzesełka i tablice wyników. W ramach wyposażenia boisk, kortów tenisowych, sal sportowych i fitness oferujemy uzupełniający sprzęt sportowy taki jak ławki szatniowe, lustra z poręczą czy kurtyny.

Dostarczamy także profesjonale nagłośnienie oraz videoekrany i videobanery, które są szczególnie przydatne w większym obiekcie sportowym.